اعزام دانشجو و تحصیل در سوئیس با آتیه آفرینان ایرانیان

اعزام دانشجو و تحصیل در سوئیس با آتیه آفرینان ایرانیان

تحصیل در سوئیس به همراه موسسه آتیه آفرینان ایرانیان

کشور سوئیس از نظر رفاه اجتماعی در رتبه دوم قرار دارد و به همین علت آرزوی بسیاری از افرادی است که تحصیل در سوئیس را داشته باشد . کشور سوئیس مناسب افرادی است که به صورت مقطعی نه دائم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی را دارد . بیشتر بورسیه های تحصیلی سوئیس در مقطع دکترا ارائه می گردد اما تعداد این بورسیه ها بسیار محدود می باشد . پایتخت کشور سوئیس شهر برن می باشد . بسیاری از افرادی که قصد اقامت و تابعیت کشور سوئیس را دارند از طریق تحصیل در سوئیس اقدام می کند . موسسه آتیه آفرینان ایرانیان شما را برای تحقق این امر و اقامت از طریق تحصیل در سوئیس همراهی می کند تا بتوانید بهترین داشنگاه ها با کمترین هزینه را انتخاب کنید .

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به سوئیس همراه با موسسه آتیه آفرینان ایراینان

شرایط تحصیل در سوئیس اینگونه آغاز می گردد که دوران پیش دبستانی در سوئیس 1 تا 2 سال می باشد . تحصیلات اجباری در سوئیس از 6 تا 8 سالگی شروع می گردد که 8 تا 9 سال زمان می برد . از این دوران تحصیل در سوئیس 4 تا 6 سال آن برای دبستان و 3 تا 5 سال آن برای دوران متوسطه می باشد .  دانش آموز بعد از اخذ مدرک دیپلم ، شرایط ورود به دانشگاه های سوئیس را دارد . در کشور سوئیس 11 دانشگاه دولتی که زبان تحصیل آنها به زبان فرانسوی ، آلمانی یا انگلیسی است وجود دارد  .  سال تحصیلی در کشور سوئیس جهت اعزام دانشجو به سوئیس تشکیل شده از دو نیم سال تابستانی و زمستانی است که هر کدام تقریبا 5 ماه به طول می انجامد. دانشگاه های سوئیس بعد از اتمام هر سال تحصیلی 2 ماه تعطیل می باشند که دانشجویان می توانند در زمان 20 ساعت در هفته مشغول کار شوند . داشنجویانی که تمایل به یادگیری زبان هستند می توانند به صورت رایگان در دانشگاه اقدام کنند یا در موسسات خصوصی که هزینه یادگیری در هر ماه حدود 3400 فرانک است .

تحصیل در سوئیس - تحصیل در سوئیس مقطع کارشناسی

تحصیل در سوئیس مقطع کارشناسی 4 سال طول می کشد . افراد برای تحصیل در سوئیس در این مقطع باید دارای مدرک دیپلم باشند . تحصیل در سوئیس مقطع کارشناسی به زبان آلمانی و فرانسوی تدریس می شود  . فرد متقاضی می بایستی مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 را داشته باشد.  دانشجویان تحصیل در سوئیس در این مقطع می توانند 10 ساعت در هفته را کار کنند و حقوق آنها بین 120 تا 150 فرانک در هفته میباشد.


متقاضیان برای زندگی در سوئیس در هر ماه باید 1000 فرانک هزینه کنند که مبلغ قابل توجهی از این هزینه برای مسکن می باشد . علاقه مندان ادامه تحصیل در سوئیس مقطع کارشناسی در دانشگاه های کشور سوئیس میتوانند با داشتن کپی و اصل شناسنامه، کپی و اصل پاسپورت، مدرک و ریزنمرات پیش دانشگاهی و دیپلم میتوانند به موسسه آتیه آفرینان ایرانیان واقع در شهر تهران مراجعه نمایند تا وکلای مجرب ما شرایط را برای تحصیل شما عزیزان در کشور سوئیس فراهم نمایند.


تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس سوئیس


تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس سوئیس 2 سال طول می کشد . زبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در سوئیس ، آلمانی و انگلیسی و فرانسوی می باشد . افرادی که دانشگاه های انگلیسی زبان را برای ادامه تحصیل در سوئیس انتخاب می کنند ، باید مدرک زبان ایلتس 6 یا 6.5 را داشته باشند. دانشجویان در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های دولتی سوئیس در هر ترم مبلغی حدود 700  فرانک و در دانشگاه های خصوصی سوئیس حدود 4000 فرانک باید پرداخت نمایند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در سوئیس می توانند 20 ساعت در هفته کار کنند و چیزی حدود 400 تا 600 فرانک سوئیس در هفته حقوق دریافت کنند.


تحصیل در مقطع دکترا یا PHD در سوئیس


تحصیل در مقطع دکترا در سوئیس برای متقاضیانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی شده اند در ماه مبلغی حدود 2000 فرانک حقوق دریافت می کنند و به این علت متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا در سوئیس بسیار زیاد است. موراد زیر را برای اخذ بورسیه تحصیلی دکترا در سوئیس باید درنظر داشت : 1. اخذ  مدرک زبان ایلتس 6.5

 2. اخذ  مدرک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه های تایید شده و معتبر

 3. چاپ مقالات بین المللی یا تالیف کتاب و غیره

 4. جلب نظر یک استاد مشاور جهت پشتیبانی تز دکترای دانشجو در سوئیس


تحصیل در سوئیس - دانشگاه های معتبر سوئیس

دانشگاه های معتبر سوئیس و زبان آموزشی آن ها ، جهت افرادی که قصد تحصیل در سوئیس را دارند، به شرح زیر می باشد که این دانشگاه های زیر از بهترین و معتبرترین دانشگاه های اروپا می باشند.

 • دانشگاه فناوری لوزان به زبانهای انگلیسی و فرانسوی

 • دانشگاه زوریخ به زبان های آلمانی و انگلیسی

 • دانشگاه لوزان به زبان فرانسه

 • دانشگاه فرایبورک به زبان های فرانسوی و آلمانی

 • دانشگاه ژنو به زبان های فرانسه و انگلیسی

 • دانشگاه لوگانو به زبان های انگلیسی و آلمانی


مزایای تحصیل در سوئیس همراه با موسسه آتیه آفرینان ایرانیان


مزایای تحصیل در سوئیس به شرح زیر است :

 1. امنیت کامل اجتماعی در سوئیس

 2. شرایط رفاهی بسیار عالی در سوئیس

 3. تحصیل در دانشگاه های معتبر جهان در سوئیس

 4. اجازه کار دانشجویی در حین تحصیل در سوئیس

 5. اخذ اقامت بعد از تحصیل در سوئیس


هزینه تحصیل در سوئیس


هزینه تحصیل در سوئیس در مقاطع مختلف و دانشگاه های مختلف متفاوت است که شامل موارد زیر است :

 • هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در سوئیس بین 700 تا 900 فرانک در دانشگاه های دولتی است

 • هزینه تحصیل در سوئیس در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در دانشگاه های دولتی حدودا 700 فرانک در هر ترم و در دانشگاه های خصوصی در سوئیس حدودا 4000 فرانک در ترم است

 • هزینه تحصیل در سوئیس در مقطع دکترا در دانشگاه های دولتی حدودا 900 فرانک در هر ترم و در دانشگاه های خصوصی سوئیس حدودا 4500 فرانک در ترم است .

 • دانشجویان برای هزینه بیمه تحصیلی و درمانی در سوئیس باید مبلغی حدود 80 تا 100 فرانک در ماه پرداخت کنند .


 

همراه با آتیه آفرینان ایرانیان

با موسسه آتیه آفرینان ایرانیان مهاجرت خود را می توانید  بطور کاملا قانونی تجربه کنید و دیگر هیچ فکری نداشته باشید. شرکت آتیه آفرینان بعد از مهاجرت و اقامت شما در سوئیس مشکلات شما را هم پشتیبانی خواهد کرد. همچنین دیگر گرفتار برخی از افراد کلاه بردار و سودجو نخواهید شد. مشاورین آتیه آفرینان ایرانیان تخصص و تجربه کافی در زمینه مهاجرت و اعزام دانشجو در سوئیس را دارا هستند که به تابعیت در همه کشورها آشنا می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر تحصیل در سوئیس آتیه آفرینان ایرانیان می توانید با آتیه آفرینان ایرانیان در ارتباط باشید تا مجموعه آتیه آفرینان ایرانیان کاملا سوالات و مشکلات شما را پاسخگو باشند. 02172207